| Product breedte | 62 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2 kg |
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 18 cm |
| Verpakking breedte | 332 mm |
| Verpakking hoogte | 256 mm |
| Verpakking lengte | 668 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2900 g |
| EAN | 5604415063732 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Breuk door vallen + Slijtage |
| Verpakkingsinhoud | Bobike Classic Mini+ kinderzitje Incl. inlay True Blue Incl. montageblok (stuur) Incl. voetenbakset Incl. borgpen Incl. handleiding |
| Kleur | All Green |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 15 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |