Bobike schouder pads Exclusive Plus Mini, Maxi, Tour cinnamon brown
| Verpakking breedte | 176 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 13 mm |
| Verpakking lengte | 249 mm |
| Verpakkingsgewicht | 29 g |
| EAN | 5604415108303 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Textiel |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |