| Product breedte | 86.40 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0 kg |
| Product hoogte | 40.80 cm |
| Product lengte | 27.30 cm |
| Verpakking breedte | 410 mm |
| Verpakking hoogte | 320 mm |
| Verpakking lengte | 860 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3215 g |
| EAN | 5604415127854 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 3 jaar garantie bij online registratie |
| Verpakkingsinhoud | Zitje, handleiding, bevestigingmateriaal |
| Kleur | Geel |
|---|
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Voor of achter | Achter |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
|---|---|
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |