| Product hoogte | 0 cm |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 21.5 cm |
| Verpakking hoogte | 10.3 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 750 g |
| EAN | 8715434061320 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 st. voetbakjes Creme 2 st. elastische voetriemen Insteekelement Montageknoppen Bevestigingsmaterialen en gereedschap Handleiding |
| Kleur | Creme |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Geschikt voor merk | Bobike |
|---|