| Verpakking breedte | 208 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 120 mm |
| Verpakking lengte | 311 mm |
| Verpakkingsgewicht | 419 g |
| EAN | 5604415091155 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kussenset |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Geslacht | Unisex |
|---|