Thule Yepp Nexxt 2 Mini – lichtgewicht, veilig en stijlvol voorzitje
De Thule Yepp Nexxt 2 Mini is een modern en lichtgewicht fietsstoeltje dat eenvoudig voorop de fiets wordt gemonteerd. Ideaal voor dagelijkse ritjes met je kind, waarbij comfort en veiligheid voorop staan.
Dankzij de kindveilige magnetische veiligheidsgesp zet je je kindje snel en eenvoudig vast. Het slimme ontwerp zorgt ervoor dat het zitje binnen enkele seconden te plaatsen én te verwijderen is via de universele montagebeugel met snelkoppeling — handig als je het stoeltje op meerdere fietsen wilt gebruiken.
Het zachte, schokabsorberende zitje biedt extra comfort, terwijl de verstelbare 5-puntsgordel en aanpasbare voetsteunen meegroeien met je kind. Daarnaast is het stoeltje gemaakt van waterafstotende materialen, waardoor het eenvoudig schoon te houden is.
Specificaties:
· Verstelbare, gewatteerde 5-punts veiligheidsgordel voor optimale veiligheid en comfort
· Kindveilige magnetische veiligheidsgesp om je kind snel en eenvoudig vast te zetten
· Zacht, schokabsorberend zitje voor extra comfort tijdens het fietsen
· Verstelbare voetsteunen die meegroeien met je kind
· Handig handvat waar je kind zich aan kan vasthouden tijdens de rit
· Eenvoudige montage op de stuurpen van de meeste fietsen
· Waterafstotende en makkelijk te reinigen materialen
Als extra mee te bestellen accessoires:
· Thule Yepp Windscherm te vinden via EAN 8715362004352
· Thule Yepp slaapkussen te vinden via EAN 0197074758132
· Thule Yepp regenhoes te vinden via EAN 0197074666475
· Extra montage adapter voor de 2de fiets te vinden via EAN 0197074565549
| Product breedte | 19.80 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1.8 kg |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 349 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 500 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2321 g |
| EAN | 0197074660633 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | |
| Verpakkingsinhoud | Fietszitje |
| Kleur | Mint |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Thule Sweden |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Wasbaar |
| Bevestigingswijze(s) | Stuur |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |