De Thule kinderzitjes kennen een eigentijds ontwerp dat een hoog comfort biedt aan jouw kindje.
Product eigenschappen:
Geschikt voor:
Niet geschikt voor:
| Product gewicht | 2.80 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 430 mm |
| Verpakking hoogte | 470 mm |
| Verpakking lengte | 880 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2000 g |
| EAN | 0872299049813 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Kleur | [Zwart,Wit] |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Thule Sweden |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Wasbaar |
|---|
| Met vering | |
|---|---|
| Type fiets | Stadsfiets |
| Type vering | Geen vering |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |