De Thule Yepp Nexxt 2 Mini is een lichtgewicht, waterafstotend en stijlvol babyzitje dat voor aan het stuur gemonteerd wordt, ideaal voor al jullie fietstochten. De Thule Yepp Nexxt 2 Mini is eenvoudig in enkele seconden te (de)-monteren op de meeste sturen de compacte montagebeugel met snelkoppeling. De zitting is zacht en heeft een op maat gemaakte 5-punts veiligheidsgordel voorzien van een magnetische sluiting en natuurlijk ook verstelbare voetsteunen die zorgen voor een perfecte pasvorm naarmate uw kindje groeit.
| Product gewicht | 1.8 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 346 mm |
| Verpakking hoogte | 199 mm |
| Verpakking lengte | 507 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2299 g |
| EAN | 0872299049745 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | |
| Verpakkingsinhoud | Fietszitje |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Verstelbare schouderriem | |
|---|---|
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 maand |
|---|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Voor of achter | Voor |
| Wasbaar |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager, Stuur |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Type fietsstoeltje | Voorzitje |