Bobike led achterlicht Exclusive Maxi en Tour
| Verpakking breedte | 150 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 38 mm |
| Verpakking lengte | 218 mm |
| Verpakkingsgewicht | 60 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415094552 |
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Overig |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Lumen | 0 lm |
|---|---|
| Oplaadbaar | |
| Type fietsverlichting | Achterlicht |
| Voedingstype | Batterij |