De Born Lucky Riva Verzorgingstas is een stijlvol accessoire in dezelfde bijpassende stof voor bij jouw Born Lucky Riva kinderwagen. De tas is erg praktisch en biedt genoeg ruimte voor alle spullen van je kindje.
De schouderband zorgt ervoor dat je de tas eenvoudig op je schouder kan dragen. Dankzij deze schouderband kan je de tas ook eenvoudig aan de kinderwagen hangen, erg handig wanneer je helemaal bepakt op pad gaat.
In de tas zijn diverse opbergmogelijkheden zodat je alles voor je kindje kan meenemen en toch orde in de tas kan houden. Zo zit er onder andere in de tas een verschoningsmatje, aparte thermoflessenhouder en natuurlijk vele opbergvakken. Met het meegeleverde verschoningsmatje kan je jouw kindje overal gemakkelijk verschonen.
Eigenschappen
| Product breedte | 18 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30 cm |
| Product lengte | 42 cm |
| EAN | 8719497228041 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Verzorgingstas |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |