| Verpakking breedte | 31.80 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 42.20 cm |
| Verpakking lengte | 10.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.54 kg |
| EAN | 8719497220083 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Verzorgingstas |
| Kleur | Grijs, Chardonnay |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |