| Product breedte | 48 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 44.70 cm |
| Verpakking hoogte | 23.50 cm |
| Verpakking lengte | 49.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.96 kg |
| EAN | 8717447095040 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Bugaboo Bee XL tas |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | 100% polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |