| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 34 cm |
| Product lengte | 37 cm |
| Verpakking breedte | 34.90 cm |
| Verpakking hoogte | 6 cm |
| Verpakking lengte | 46.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.53 kg |
| EAN | 5060535007634 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Luiertas en verschoningsmat |
| Kleur | blauw navy |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |