| Product breedte | 15 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 34 cm |
| Product lengte | 37 cm |
| Verpakking breedte | 35.30 cm |
| Verpakking hoogte | 8.30 cm |
| Verpakking lengte | 44.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.578 kg |
| EAN | 5060535007641 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Luiertas en verschoningsmat |
| Kleur | roze |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |