Dit item bevat de zonnekap, stoelbekleding, regenhoes en wiegbekleding compleet waarmee je de Bugaboo Donkey 3 Mono in een twin kinderwagen kunt veranderen waarin je kinderen naast elkaar zitten. Combineer dit item met een Bugaboo Donkey 3 Mono, de duo uitbreidingsset basis en en wiegbekleding compleet om een complete kinderwagen te creëren voor twee kinderen direct vanaf de geboorte.
| Verpakking breedte | 38 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 88 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7.68 kg |
| EAN | 8717447136132 |
|---|
| Kleur | Zwart, Zwart, Zwart |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Duo uitbreidingsset |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|