Bugaboo Giraffe Base
| Product breedte | 59.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 76.40 cm |
| Verpakking breedte | 55 cm |
| Verpakking hoogte | 31 cm |
| Verpakking lengte | 62 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8 kg |
| EAN | 8717447550105 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Bugaboo Giraffe Kinderstoel in de kleur Blue |
| Kleur | grijs |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Bugaboo |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 100 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Vochtige doek |
| Inklapbaar |
|---|