| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.20 kg |
| Product hoogte | 104 cm |
| Product lengte | 85 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 110 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.60 kg |
| EAN | 8058664076376 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | - |
| Verpakkingsinhoud | Buggy London inclusief een regenhoes |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type banden | Massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Introductie | 2018 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 29 cm |
| Product lengte ingeklapt | 106 cm |
| Type buggy | Paraplu buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | 4 posities |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 28 cm |
|---|