| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 10.75 kg |
| Product hoogte | 106 cm |
| Product lengte | 124 cm |
| Verpakking breedte | 46.50 cm |
| Verpakking hoogte | 85 cm |
| Verpakking lengte | 37 cm |
| Verpakkingsgewicht | 13.97 kg |
| EAN | 4007923274095 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar garantie |
| Verpakkingsinhoud | Buggy |
| Kleur | Zilver, Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Alle banden zijn luchtbanden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Drie wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 44 cm |
| Product lengte ingeklapt | 88 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | Traploos |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 60 cm |
|---|