De robuuste offroader
Snel naar buiten met onze gezins-offroader. Of je nu voor een tochtje door de natuur kiest of gaat shoppen, de extra grote luchtbanden beloven een ritje zonder al te veel schokken. Dankzij het zwenkwiel heeft de buggy ook geen enkel probleem met scherpe bochten. Ga je op reis, dan kun je de Runner 2 bovendien compact inklappen.
De uiterst belastbare sportieve wandelwagen heeft een XL ligvlak evenals een grote kap met 50+ uv-bescherming die bescherming biedt tegen zon en regen, zodat je kindje zich vanaf het allereerste begin tot kleuterleeftijd op zijn gemak voelt. Op warme dagen kun je de kap ook openen zodat de netstof zichtbaar is; deze laat lucht door en fungeert als groot kijkvenster. Reflecterende lichtstrepen op de kap zorgen dat jij en je gezin na afloop van je avontuur weer veilig thuiskomen. Wat je tijdens je uitstapje nodig hebt, doe je in de extra grote mand.
En om te zorgen dat je zelf comfortabel de dag doorkomt, kun je de duwstang tot 30 cm aan je lichaamslengte aanpassen. Voor de veiligheid van je lieveling is er een 5-puntsgordel, een rem en een beugel aan de voorkant, die eenvoudig kan worden weggeklapt om het instappen gemakkelijker te maken.
Onze tip: Wanneer je de Runner 2 vanaf de geboorte wilt gebruiken, adviseren we de 2in1 Carrycot, een heerlijk zacht nestje dat je later tot een voetenzak kunt ombouwen.
| Product breedte | 59 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 14 kg |
| Product hoogte | 108 cm |
| Product lengte | 123 cm |
| Verpakking breedte | 37 cm |
| Verpakking hoogte | 86 cm |
| Verpakking lengte | 47.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 14 kg |
| EAN | 4007923274217 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | 2 jaar garantie |
| Verpakkingsinhoud | Buggy |
| Kleur | Olive |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Type banden | Alle banden zijn luchtbanden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2021 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Drie wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 47 cm |
| Product lengte ingeklapt | 87 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | Traploos |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 59 cm |
|---|