Deze cover is gemaakt van een heerlijk zachte en warme teddy stof in een taupe kleur. Ideaal voor in de koude maanden! De cover is te dragen over de draagzak heen, maar kan ook gebruikt worden voor over de wandelwagen of autostoeltje. Op deze manier heb je altijd een warm dekenjasje bij voor je baby!
De cover is ideaal als je baby al in de babydrager ligt te slapen en je toch naar buiten wil tijdens nat of koud weer. Maar hij is daarnaast ook heel handig voor over het autostoeltje of de wandelwagen. De voorzijde van de ByKay Cover heeft een zakje om je eigen handen in te doen.
Kenmerken
| Verpakking breedte | 200 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 285 mm |
| Verpakkingsgewicht | 493 g |
| EAN | 8718104805750 |
|---|
| Kleur | taupe |
|---|
| Fabrikant Naam | ByKay B.V. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Nederlands |
|---|
| Max. aanbevolen gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Type draagzak | Babydrager (5 kg-20 kg) |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 2 kg |
|---|---|
| Type buik of rugdrager | Buikdrager |