ARRO is een veelzijdige autostoel voor kinderen van 0 tot 36 kg. Het heeft een zwenkbasis die het gemakkelijk maakt om het kind in te voegen en de positie te veranderen in verhouding tot de rijrichting. Dankzij de brede aanpassingsmogelijkheden - de hoofdsteun kan worden uitgebreid met maximaal 21 cm - en het verminderen van inserts, de ARRO-stoel is een constante metgezel van vele autoritten. De zijwanden hebben aanvullende versterkingen die de impactenergie absorberen, dwz het SIP-systeem - Beideffect van de Side-impact.
De belangrijkste kenmerken:
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7 kg |
| Product hoogte | 80 cm |
| Product lengte | 47 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| EAN | 5903076306722 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik, mechanische schade |
| Verpakkingsinhoud | 1 autostoel arro 360 |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | marineblauw |
| Materiaal | Kunststof, IJzer |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Autogordel |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 110 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 500 kg |
| Minimum lengte kind | 70 cm |