Arro is een veelzijdig en voordelig autostoeltje voor kinderen van 0 tot 36 kg. Het heeft een draaivoet waardoor het gemakkelijk is om het kind in te brengen en de positie ten opzichte van de rijrichting te veranderen. Dankzij de brede verstelmogelijkheden - de hoofdsteun is 21 cm uitschuifbaar - en de reductie-inzetstukken, zal de Arro-stoel een constante metgezel zijn van vele autoritten. De zijwanden hebben extra verstevigingen die de botsingsenergie absorberen, namelijk het SIP-systeem - bescherming tegen zijdelingse botsingen.
De belangrijkste kenmerken:
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8 kg |
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 58 cm |
| Verpakking hoogte | 47 cm |
| Verpakking lengte | 53 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9.64 kg |
| EAN | 5903076306708 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Oneigenlijk gebruik, mechanische schade |
| Verpakkingsinhoud | 1 autostoel arro 360 |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof, IJzer |
| Fabrikant Naam | IKS 2 |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts, Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 110 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 500 kg |
| Minimum lengte kind | 70 cm |