MOKKI is een zeer universele stoel die kan worden gebruikt in het gewichtsbereik van 0-36 kg. Het biedt veiligheid voor pasgeborenen en kinderen. Vanwege zijn zwenkstoel kan het door verschillende baby's gemakkelijk worden gebruikt. Ook kan het worden vergrendeld in een zijwaartse positie die helpt bij het plaatsen van het kind op de stoel. De instelbare stoelhaak en de hoofdsteun laten toe om de stoel aan te passen aan de huidige behoeften. We hebben de MOKKI-stoel uitgerust met bekleding en reduceerkussen gemaakt van hoogwaardige stoffen voor comfort en gemakkelijk onderhoud.
De belangrijkste kenmerken:
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7 kg |
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.01 kg |
| EAN | 5903076302090 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Verpakkingsinhoud | 1 360 autostoel groep 0+1+2+3 |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | groen |
| Materiaal | IJzer, Kunststof |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | ECE-R44 |
| Type ECE Label | R44.04 |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts, Achterwaarts |
| Maximum lengte kind | 100 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 500 kg |
| Minimum lengte kind | 70 cm |