Dankzij de draaibare stoel wordt het veranderen van positie ten opzichte van de rijrichting en het plaatsen van een kind in de stoel nog eenvoudiger. Veilig reizen wordt gegarandeerd door een solide schaal en 5-puntsgordels die samen met de hoofdsteun verstelbaar zijn.
Voor baby's tot 13 kg biedt extra achterwaarts geplaatste zitbescherming bescherming. Iets oudere kinderen en hun ouders zullen de 3-voudig verstelbare rugleuning zeker waarderen. Het ruime interieur, de zachte inzetstukken en het zachte, aangenaam aanvoelende materiaal zorgen voor goed comfort tijdens het reizen.
Met een speciaal reductie-inzetstuk en kussen kunt u de baby in de optimale positie plaatsen.Al deze voordelen maken Mokki tot een universele, comfortabele en veilige keuze voor kinderen van alle leeftijden.
Eigenschappen
- gericht op kinderen met een gewicht van 0-36 kg (groep 0 +, I, II, III)- 360 ° draaibare stoel, het veranderen van positie ten opzichte van de rijrichting en het plaatsen van een kind in de stoel wordt nog eenvoudiger.- montage achteraan (0-13 kg - isofix en TopTether gordel) of naar voren gericht (9-18 kg - isofix en TopTether gordel / 15-36 kg - isofix en veiligheidsgordels ), in verschillende gewichtsgroepen- In 3 stappen verstelbare rugleuning tot een brede hellingshoek maakt het vervoer van pasgeborenen mogelijk- versterkte wand van de hoofdsteun , waardoor de bescherming van het hoofd van het kind wordt verbeterd- uitneembare inzet voor baby's, gemaakt van ademende materialen- 5-punts veiligheidsgordels met comfortabele lengteverstelling geïntegreerd in de hoofdsteun- bakvorm voor extra zijdelingse bescherming- delicate vulling op de riemen elimineert het risico van schuren en irritatie van de babyhuid- een ruime zit- en rugleuning die het kind tijdens het reizen de juiste ruimte en comfort biedt- esthetisch verwijderbare bekleding is een gemak in gebruik en onderhoud- duurzame constructie gemaakt van hoogwaardige materialen zorgt voor langdurig en comfortabel gebruik- modern design dat esthetiek combineert met functionaliteit
Eigenschappen:
| Product breedte | 35 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7 kg |
| Product hoogte | 60 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Verpakking breedte | 40 cm |
| Verpakking hoogte | 59 cm |
| Verpakking lengte | 35 cm |
| Verpakkingsgewicht | 7 kg |
| EAN | 9504342441251 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Verpakkingsinhoud | 1 360 autostoel groep 0+1+2+3 |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | grey |
| Materiaal | IJzer, Kunststof |
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 0 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| Max. aanbevolen gewicht | 36 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | Non i-Size |
| Type gordel in stoeltje | 5-puntsgordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 0+-1 - 2 -3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts, Achterwaarts |
| Maximum lengte kind | 100 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 500 kg |
| Minimum lengte kind | 70 cm |