Trolley Me is de Chicco-stoel die gemakkelijk kan worden omgevormd tot een trolley om hem overal op de meest comfortabele en intuïtieve manier mee te nemen. De brede en gewatteerde zitting biedt maximaal comfort voor de baby, en dankzij de uitschuifbare draagbeugel kunnen ouders tijdens wandelingen comfortabel met de stoel bewegen, met of zonder de baby. De rugleuning is volledig verstelbaar en kan in meerdere standen worden versteld. Met een gaasvenster in de kap om het kind in de stoel te kunnen zien, en een voorbalk met een opening aan de voorkant om het kind gemakkelijk in de stoel te plaatsen.
Specificaties:Serie: Trolley Me
Soort product: Buggy
Kijkrichting kind: Vooruit
Leeftijd: 0 - 4 jaar
Gewicht kind: 15 kg
Afmetingen (B x H x D): 49.5 x 103 x 84 cm
Afmeting ingeklapt (B x H x D): 24 x 49.5 x 59 cm
Gewicht :7.1 kg
Materiaal:Aluminium
Aantal wielen: 4
Bevestiging kind: 5-punts veiligheidsgordel
| Product breedte | 49.5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 7.50 kg |
| Product hoogte | 103 cm |
| Product lengte | 84 cm |
| Verpakking breedte | 47.10 cm |
| Verpakking hoogte | 23 cm |
| Verpakking lengte | 62.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 8.65 kg |
| EAN | 8058664127818 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | verkeerd gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Verpakkingsinhoud -1x Chicco Buggy Trolley Me - Pink met regenhoes |
| Kleur | Lichtgrijs |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | Artsana S.p.A |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Introductie | 2019 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 59 cm |
| Product lengte ingeklapt | 24 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | Traploos |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 49.50 cm |
|---|