• Verhogingsset, speciaal ontworpen voor Crescendo Lite kinderstoelen.
• Hiermee kunnen kinderen zelfs de hoogste tafels bereiken, zoals bijvoorbeeld kookeilanden.
• Voorzien van een eenvoudig bevestigings- en ontkoppelingssysteem voor extra gebruiksgemak.
| Product breedte | 2.50 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 19 cm |
| Verpakking hoogte | 3 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.12 kg |
| EAN | 8058664171439 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Pick-up en return |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik |
| Verpakkingsinhoud | Chicco Crescendo Kinderstoel verhogingsset |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 110 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | - |
| Inklapbaar |
|---|