2-in-1 First Walker-schildpad met een moderne origami-stijl die het evolutiepad van uw kind volgt: sluit de schaal om de First Walker-schildpad in een ride-on te veranderen! Met 2 gebruiksmodi: 1) eerste stappen vanaf 9 maanden: gemakkelijk te monteren, het helpt het kind om in alle veiligheid te leren lopen; 2) ride-on vanaf 1 jaar: kinderen kunnen zich zelfstandig voortduwen en hun benen gebruiken om te bewegen. Het is gemaakt van 80% gerecycled plastic en het papier dat wordt gebruikt voor de verpakking is afkomstig uit beheerde bossen.
| Product breedte | 500 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 2 kg |
| Product hoogte | 390 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Verpakking breedte | 40.30 cm |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 60.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.49 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8058664150052 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Merk | Chicco |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 00011081000000 |
| Kleur | Geel, oranje |
|---|---|
| Loopfiets opties | Standaard, Veiligheidshandvatten, Verstelbaar stuur |
| Materiaal | Plastic |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 60 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 maand |
| Max. belastbaar gewicht | 20 kg |
| Personage van toepassing | |
| Veiligheidswaarschuwingen | Dit speelgoed biedt geen bescherming., Niet geschikt voor kinderen onder (0) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|