De kinderstoel Crescendo Up van het merk Chicco volgt de groei van uw kind. Hij kan worden gebruikt als kinderstoel van 6 tot 36 maanden.
De bovenste voetsteun heeft 2 hoogteniveaus die kunnen worden aangepast aan de groei van het kind. Het kind kan zelfstandig in en uit de stoel stappen.
Dankzij de extra poten kan de Chicco Crescendo Up kinderstoel ook gebruikt worden met hogere tafels, of aan het keukeneiland.
Het dienblad is een zeer nuttig accessoire wanneer de tafel overvol is en er ruimte nodig is of voor snelle maaltijden
Hij is gemakkelijk op te vouwen zodat hij weinig ruimte inneemt in huis wanneer de stoel niet wordt gebruikt.
Kenmerken:
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 85 cm |
| Verpakking breedte | 46 cm |
| Verpakking hoogte | 29 cm |
| Verpakking lengte | 95 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9.60 kg |
| EAN | 8058664177080 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Niet van toepassing |
| Verpakkingsinhoud | 1x Chicco Polly Magic Relax Kinderstoel |
| Kleur | Imperial Green |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 36 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | Handwas |
| Inklapbaar |
|---|