| Product breedte | 93 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 81 cm |
| Product lengte | 69 cm |
| Verpakking breedte | 60 cm |
| Verpakking hoogte | 94 cm |
| Verpakking lengte | 15 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5 kg |
| Vorm | Vierkant |
|---|
| EAN | 8058664075881 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Verpakkingsinhoud | Chicco Next2Me - wiegje |
| Kleur | Lichtgroen |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels, Frans |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Breedte bijpassend matras | 69 cm |
|---|---|
| Voorgemonteerd |
| Inclusief hemeltje | |
|---|---|
| Inclusief matras | |
| Type wieg | Co-sleeper |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |