| Product breedte | 8 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.10 kg |
| Product hoogte | 33 cm |
| Product lengte | 33 cm |
| Verpakking breedte | 71 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 204 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 8720589217515 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Merk | Clean Bum |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8720589217515 |
| Verpakkingsinhoud | Draagbare Bidet 2 sproeikoppen Reistasje Handleiding NL +EN |
| Kleur | Groen en Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | Nizami Goods |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Type bidet | Draagbare Bidet |
|---|
| Glansgraad | Mat |
|---|---|
| Met overloop | |
| Product diepte | 7 cm |