Verken de stad met deze compacte en luxe Cybex Beezy Buggy. Wanneer een buggy compact is, moet je soms inleveren op andere kwaliteiten. Met deze buggy heeft Cybex een mooie combinatie gemaakt van ergonomisch comfort en handzame functies.
Kies deze buggy als je vaak in de stad op stap bent of graag koffie drinkt met vrienden. Deze buggy vouwt namelijk tot een compact formaat dat goed onder tafels, in de metro of in je sportlocker past. Dat je veel op stap gaat betekent niet dat je kindje hoeft in te leveren op comfort. Deze buggy kan worden aangepast van een zittende naar een liggende houding. Daardoor is deze buggy geschikt vanaf de geboorte tot ongeveer 4 jaar.
Zet je kindje in het comfortabele zitje en met het gordelsysteem met treksluiting zit je kindje in een mum van tijd veilig. Met slechts één hand trek je het harnas aan voor een perfecte pasvorm.
De Cybex Beezy is onderdeel van het Cybex-reissysteem, waardoor alle Cybex-babyautostoeltjes (groep 0+) op de buggy geplaatst kunnen worden. Dit geeft je meer flexibiliteit en mogelijkheden. Bovendien is deze buggy uitgerust met een XL-zonnekap met UPF50+ bescherming, waardoor je je kindje goed beschermd wordt op de hete zomerdagen.
Cybex Beezy (2023)
| Product breedte | 44 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 8.10 kg |
| Product hoogte | 105 cm |
| Product lengte | 81 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 65 cm |
| Verpakking lengte | 29 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10.20 kg |
| EAN | 4063846390755 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Cybex Beezy - Moon Black |
| Kleur | Moon Black |
|---|---|
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Omkeerbare zitting | |
|---|---|
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 maand |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Geschikt voor handbagage | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 58 cm |
| Product lengte ingeklapt | 26 cm |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Verstelbare rug | |
| Verstelbare rugleuning buggy | Traploos |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
|---|
| Product breedte ingeklapt | 43 cm |
|---|