Met de Hamilton kinderwagen cupholder gaat u zorgeloos op reis met uw gewenste flesjes, babyflesjes, koffiebekers of bidons. De flessenhouder is eenvoudig en snel te monteren op de Hamilton buggy’s. De babyfleshouder is ontzettend licht van gewicht, stevig en stabiel. Zo hoeft u zich nooit zorgen te maken over eventueel morsen. Met de Hamilton cupholder heeft u altijd en overal een hand vrij voor uw kindje.
Hamilton by Yoop maakt comfort, veiligheid en design toegankelijk en betaalbaar voor iedere ouder. Naast de wendbare, comfortabele en veilige kinderwagens heeft het merk een uitgebreid assortiment van bijpassende accessoires. De accessoires passen naadloos op de Hamilton modellen S1, R1, X1 en X1 Plus.
Zorgeloos en Voorbereid op Reis:
Met de bekerhouder van Hamilton bent u altijd en overal voorbereid op een lange reis. De flessenhouder maakt het mogelijk om gemakkelijk een bidon, een flesje, een babyfles en een koffiebeker mee te nemen.
Gebruiksvriendelijke en Breed Inzetbare Flessenhouder:
De Hamilton cupholder is eenvoudig en snel te monteren op de kinderwagen, waardoor u al uw flessen kunt opbergen. Zo heeft u altijd een hand vrij voor uw kindje.
Hoge Kwaliteit en Eenvoudig te Monteren Drankhouder:
De flessenhouder, van hoge kwaliteit kunststof, is ultralicht en ultrasterk. Het stevige design zorgt voor optimale stabiliteit, waardoor u zich geen zorgen hoeft te maken dat u onderweg morst.
Eenvoudig te Demonteren en Schoon te Maken:
De bidonhouder is eenvoudig en snel te demonteren. Hiernaast is de modieuze cupholder in de vaatmachine te wassen. Kortom, de Hamilton cupholder is de perfecte accessoire voor uw wandelwagen.
Let op: De Hamilton wandelwagen flessenhouder is speciaal ontworpen voor alle Hamilton modellen.
De Hamilton by Yoop Strollers en bijbehorende accessoires
Naast comfort, veiligheid en design staat Hamilton by Yoop voor gemak en plezier, daarom biedt het merk een breed assortiment aan van buggy’s, kinderwagens, autostoelen en bijbehorende accessoires. De Hamilton by Yoop accessoires passen naadloos en gemakkelijk op de verschillende strollers. Zie ons overige assortiment op ons bol.com verkoopaccount voor onderstaande buggy’s, carseats en accessoires.
Buggy’s:
Autostoelen:
Reiswieg:
Accessoires:
| Product breedte | 620 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.5 kg |
| Product hoogte | 610 cm |
| Product lengte | 320 cm |
| Verpakking breedte | 7.50 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 15.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.08 kg |
| EAN | 8720615384334 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Hamilton by Yoop bekerhouder Zwart |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | CS Factoring BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Geen taal |
|---|
| Type buggy of kinderwagen accessoire | Bekerhouder |
|---|---|
| Voor buggy of kinderwagen | Buggy en kinderwagen |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|