Cybex Gazelle S - Kinderwagen
De Cybex Gazelle S - Kinderwagen heeft de perfecte opstelling voor jouw groeiende gezin, met meer dan 20 beschikbare configuraties. Met twee grote winkelmanden en een harnas met treksluiting.
Meer dan 20 configuratiesDe toekomstgerichte kinderwagen past zich aan jouw familie aan. Aan dit alles-in-één modulair systeem kun je praktisch eindeloze combinaties toevoegen van Gazelle S Stoelen, Gazelle S cots en autostoelen voor baby's.
Compact opvouwbaarOndanks zijn omvang is de Gazelle S compact genoeg op te vouwen om in de bergruimte thuis of in de kofferbak van de auto op te bergen.
Inclusief gratis mandEen handig extraatje voor het winkelen - je klikt dit winkelmandje met 10 kg capaciteit op en van het Gazelle S frame, zodat je je belangrijkste benodigdheden altijd bij de hand hebt.
Wat is inbegrepen?
Welke accessoires zijn los te bestellen?
Afmetingen:
Ingeklapt: L 32 x B 56 x H 74,5 cm
Uitgeklapt: L 93 - 106 x B 65 x H 100 - 110 cm
Eigenschappen:
- Ideale kinderwagen voor in de stad
- Kan worden gebruikt als mono kinderwagen en als duo kinderwagen (met los verkrijgbare reiswieg en/of 2e buggyzit)
- Inclusief grote boodschappenmand zodat je tot wel 23 kg aan spullen kan meenemen
- Goede vering en grote wielen
- Harnas met treksluiting
- In hoogte verstelbare duwbeugel
- Wandelwageninzet is verstelbaar in verschillende posities, waaronder een ligstand
- Wandelwageninzet is omkeerbaar
- XXL zonnekap met UPF 50+ zonnebescherming
- Compact opvouwbaar
- Kan uitgebreid worden tot duo en tweeling kinderwagen
- Maximaal gewicht kind: 22 kg (in duo/tweeling modus: max 22 kg per zitje)
- Gewicht van de kinderwagen met zitje: 12,9 kg
| Product breedte | 65 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 12.9 kg |
| Product hoogte | 110 cm |
| Product lengte | 106 cm |
| Verpakking breedte | 58 cm |
| Verpakking hoogte | 38 cm |
| Verpakking lengte | 70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 18 kg |
| EAN | 4063846478095 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Gazelle S Taupe frame inclusief wielen Stoel (harde onderdelen en zachte goederen) Kleur ; Chocolate Brown Winkelmand Beschermbeugel Zonnescherm Gebruikershandleiding. |
| Kleur | Stormy Blue |
|---|---|
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Voetensteun |
| Fabrikant Naam | Cybex GMBH |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Configuratie kinderwagen | Alleen kinderwagen |
|---|---|
| Omkeerbare duwbeugel | |
| Omkeerbare zitting | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare kap | |
| Wielen extra vergrendelbaar | |
| Wielen verwijderbaar |
| 3-in-1 kinderwagen | |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Aanvullende functies | Geen |
| ECE keurmerk | Niet van toepassing |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Max. aanbevolen gewicht | 22 kg |
| Product hoogte ingeklapt | 74.50 cm |
| Product hoogte uitgeklapt | 110 cm |
| Product lengte ingeklapt | 32 cm |
| Product lengte uitgeklapt | 106 cm |
| Geschikt om mee te sporten | |
|---|---|
| Geschikt voor duo | |
| Geschikt voor terrein | All-terrain |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 6 kg |
| Opslagruimte | |
| Past autostoeltje op | |
| Past reiswieg op | |
| Uitbreidbaar naar duo |
| Gewicht onderstel | 12.90 kg |
|---|---|
| Product breedte ingeklapt | 65 cm |
| Product breedte uitgeklapt | 65 cm |