De Cybex Lemo Kinderstoel is een stoel die je koopt voor het leven. De duurzame 4-in-1 stoel van Cybex groeit namelijk met je kindje mee. In combinatie met de bijpassende accessoires (apart verkrijgbaar) gebruik je de Lemo al vanaf de geboorte tot ongeveer 99 jaar.
De slimme verstelbaarheidsfunctie zorgt ervoor dat je de Cybex Lemo Kinderstoel eenvoudig en snel in hoogte kunt aanpassen. Bovendien kun je individuele aanpassingen doen om zo een optimale ergonomische zitting te creëren voor iedere leeftijd. Met slechts vier schroeven heb je de stoel binnen een paar minuten gemonteerd.
Cybex Lemo
| Product breedte | 56 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 82 cm |
| Verpakking breedte | 57 cm |
| Verpakking hoogte | 30 cm |
| Verpakking lengte | 61 cm |
| Verpakkingsgewicht | 10 kg |
| EAN | 4063846288618 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Lemo Stoel Gebruikershandleiding |
| Kleur | Suede Grey |
|---|---|
| Materiaal | Hout, Kunststof |
| Hoogte instelbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | Cybex GMBH |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Inclusief stoelverkleiner | |
|---|---|
| Met eetblad | |
| Verstelbare voetensteun | |
| Verwijderbare bekleding |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 120 kg |
| Verstelbare rug |
| Blad los of vast | |
|---|---|
| Meegroeistoel | |
| Wasvoorschrift bekleding | N.V.T |
| Inklapbaar |
|---|