De flexibele Cybex Solution S2 i-Fix Autostoel groeit met je kindje mee. Gebruik deze comfortabele en veilige autostoel van 3 tot 12 jaar oud. Verstel de de autostoel zodat hij bij iedere leeftijd de perfecte pasvorm heeft.
De autostoel is eenvoudig verstelbaar, zodat hij de perfecte pasvorm heeft voor jouw groeiende kindje. Zo zijn de rugleuning en hoofdsteun verstelbaar. De hoofdsteun is in hoogte verstelbaar en heeft maar liefst 12 posities. Daarnaast heeft de stoel een extra breed en diep stoelkussen, zodat je kindje altijd comfortabel zit. Bovendien zorgt het geïntegreerde ventilatiesysteem voor een koele luchtstroom. Geniet van een aangename temperatuur, zelfs op warme dagen.
Het Linear Side-Impact Protection (L.S.P. Systeem Plus) absorbeert al in een zeer vroeg stadium de botsenergie wanneer er een botsing plaatsvindt. Om het hoofdje goed te beschermen heeft de Cybex Solution S2 i-Fix Autostoel een hoofdsteun die in 3 standen verstelbaar is. Hierdoor blijf het hoofdje binnen de veiligheidszone van het zitje bij een zijdelingse botsing. De hoofdsteun zorgt er ook voor dat het hoofd van je kindje niet voorover valt tijdens het slapen.
Cybex Solution S2 i-Fix
| Product breedte | 50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 6.2 kg |
| Product hoogte | 61 cm |
| Product lengte | 40.50 cm |
| EAN | 4063846310401 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Geen |
| Verpakkingsinhoud | Solution S2 i-Fix autostoel Gebruikershandleiding |
| Draaibaar | |
|---|---|
| Kleur | Lava Grey |
| Materiaal | 100% polyester, Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Introductie | 2022 |
|---|
| Bevestigbaar op kinderwagen | |
|---|---|
| Gordel in hoogte verstelbaar | |
| Slaapstand | |
| Verstelbare hoofdsteun | |
| Verstelbare schouderriem | |
| Verwijderbare bekleding | |
| Verwijderbare rugleuning | |
| Zijwaartse bescherming |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | |
| ECE keurmerk | Zichtbaar |
| Max. aanbevolen gewicht | 50 kg |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Type autostoel | i-Size |
| Type ECE Label | I-Size/R129 |
| Type gordel in stoeltje | Autogordel |
| Verstelbare rug |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
|---|---|
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Inclusief autostoel base | |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Maximum lengte kind | 150 cm |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Minimum lengte kind | 100 cm |