Ga je op reis, een dagje uit of heb je gewoon snel een slaapplek nodig voor je baby? De Infant Baby is een handig campingbedje dat niet alleen superlicht is, maar ook nog eens in 2 seconden stevig staat!
Voordelen:
✓ Compact
✓ Opgezet in 2 seconden
✓ Makkelijk mee te nemen
✓ Inclusief klamboe tegen muggen en andere insecten (
| Product breedte | 60 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.80 kg |
| Product hoogte | 32 cm |
| Product lengte | 98 cm |
| Verpakking breedte | 29.40 cm |
| Verpakking hoogte | 8.40 cm |
| Verpakking lengte | 30.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.32 kg |
| EAN | 8720618620958 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd ingevouwen |
| Verpakkingsinhoud | Travel Cot tent, klamboe en tas |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | DERYAN |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands, Universeel |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 2 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 100 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Type matraskern | Geen matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |