Ga jij binnenkort op pad en neem je graag je kleine ontdekkingsreiziger met je mee? De Deryan Kinderbox is de ideale Kinderbox om mee op reis te nemen. Hij is super gemakkelijk op te zetten én in te klappen. Wat is jullie volgende bestemming?
De voordelen:
✔ Luxe design.
✔ Voorzien van ventilerend gaas aan de zijkanten.
✔ Gemakkelijk op te zetten en in te klappen.
✔ Voldoende ruimte om te spelen.
✔ Inclusief draagtas.
Altijd een klein oogje in het zeil: de Deryan Kinderbox is aan de zijkanten voorzien van fijn gaas. Hierdoor kun jij goed in de gaten houden wat je kleintje uitspookt. Daarnaast zorgt het gaas er ook voor dat er voldoende ventilatie is.
Voldoende ruimte: de Deryan Kinderbox Premium is maar liefst 100cm x 100cm. Genoeg ruimte dus voor urenlang speelplezier!
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 4.40 kg |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 21 cm |
| Verpakking lengte | 95 cm |
| Verpakkingsgewicht | 9 kg |
| EAN | 8720254819129 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik product |
| Verpakkingsinhoud | PlayPen / box en draagtas |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Verrijdbaar |
|---|
| Fabrikant Naam | DERYAN |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Type matraskern | Geen matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |