Wil jij het beste voor jouw kindje? Met de Deryan Kinderbox Premium, maak jij een fantastische keuze.
De Kinderbox Premium is gemaakt van net wat sterker aluminium, dan dat van een doorsnee kinderbox. Hierdoor gaat hij langer mee en blijft hij mooi en stevig.
De voordelen:
✔ De beste kwaliteit
✔ Luxe design
✔ Voldoende ruimte om te spelen
✔ Gemaakt met het sterkste aluminium
✔ Voorzien van ventilerend gaas aan de zijkanten
✔ Gemakkelijk op te zetten én in te klappen
Altijd een oogje in het zeil: de Deryan Kinderbox Premium is aan de zijkanten voorzien van fijn gaas. Hierdoor kun jij goed in de gaten houden wat je kleintje uitspookt. Daarnaast zorgt het gaas er ook voor dat er voldoende ventilatie is.
Op ontdekkingsreis: de Deryan Kinderbox Premium is super gemakkelijk op te zetten én in te klappen. Zo neem je de Deryan Kinderbox gemakkelijk overal mee naar toe. Op welke ontdekkingsreis neem jij je kleintje mee?
Voldoende ruimte: de Deryan Kinderbox Premium is maar liefst 100cm x 100cm. Genoeg ruimte dus voor urenlang speelplezier!
| Product breedte | 100 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 9 kg |
| Product hoogte | 76 cm |
| Product lengte | 100 cm |
| Verpakking breedte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 95 cm |
| Verpakking lengte | 21 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.7 kg |
| EAN | 8720254819167 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik product |
| Verpakkingsinhoud | PlayPen / box en draagtas |
| Kleur | Antraciet |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Verrijdbaar |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Bodem in hoogte verstelbaar |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Inclusief klamboe | |
| Inclusief verschoontafel | |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Opvouwbaar | |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Type matraskern | Geen matras |
| Inclusief matras | |
|---|---|
| Matras zelfopblaasbaar | |
| Met zijopening | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |