| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 3.10 kg |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 150 cm |
| Verpakking breedte | 33.30 cm |
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 42.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.39 kg |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 7040355846024 |
| Merk | Stokke |
| MPN (Manufacturer Part Number) | N/A |
| Kleur | Mickey Celebration |
|---|
| Fabrikant Naam | STOKKE AS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| eWaste | |
|---|---|
| Ingebouwde pomp | |
| Max. belastbaar gewicht | 68 kg |
| Personage van toepassing | |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Personage | Mickey Mouse |