De Difrax S-fles Wide 310 ml is een favoriet onder ouders en baby’s. Dankzij het unieke anti-colic ventiel in de bodem en de speciale S-vorm blijft de melkstroom constant, waardoor lucht niet met de voeding wordt vermengd. Dit vermindert de kans op darmkrampjes, spugen en boeren en zorgt voor een rustig en ontspannen drinkmoment.
De S-fles Anti-colic is vanaf de geboorte te gebruiken en ideaal in combinatie met borstvoeding. De brede variant is bovendien perfect geschikt als papfles bij gebruik van een Large flessenspeen.
Het anti-koliek systeem in de bodem van de fles voorkomt dat lucht met de voeding wordt vermengd. Hierdoor blijven voedingswaarden en vitamines A, C en E optimaal behouden. De constante luchttoevoer vanuit de bodem voorkomt vacuümzuigen, waardoor je baby rustig kan doordrinken zonder onderbreking. Dit zorgt voor een natuurlijke, kalme drinkervaring.
De Difrax S-fles Wide 310 ml is gemaakt van hoogwaardig polypropyleen (PP) – een sterk, lichtgewicht en BPA-vrij materiaal. PP-flessen zijn ideaal voor dagelijks gebruik: ze breken niet, zijn eenvoudig schoon te maken en blijven langdurig mooi.
Deze S-babyfles wordt standaard geleverd met een maat S Wide-flessenspeen. De brede speen bootst de natuurlijke vorm van de borst na, wat zorgt voor hoge acceptatie bij baby’s die borstvoeding krijgen of afwisselen tussen borst en fles.
2 stuks per verpakking.
De Difrax S-fles is verkrijgbaar in twee uitvoeringen: polypropyleen (PP) en borosilicaatglas. Beide zijn 100% veilig, BPA-vrij en ontwikkeld voor optimaal drinkcomfort:
Beide varianten bieden dezelfde voordelen van het unieke Difrax-ontwerp met anti-colic ventiel. De keuze hangt af van jouw voorkeur en gebruikssituatie.
Een lekkende fles is vervelend, maar gelukkig eenvoudig op te lossen:
Blijft het probleem bestaan? Neem contact op met onze klantenservice – we helpen je graag. Bij Difrax staan comfort, hygiëne en gebruiksgemak voor jou en je baby altijd centraal.
| Verpakking breedte | 8.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.60 cm |
| Verpakking lengte | 20.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.14 kg |
| EAN | 8711736948130 |
|---|
| Kleur | Pistachio |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| Fabrikant Naam | Difrax B.V. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Aanvullende functies | anti-colic en ergonomisch design |
| BPA-vrij | |
| Vaatwasser veilig |
| Anti-koliek | |
|---|---|
| Magnetronbestendig | |
| Uitstroomsnelheid flesspeen | Erg langzaam (vanaf 0 maanden) |
| Volledig steriliseerbaar |
| Inhoud | 310 ml |
|---|