De Difrax Dental Fopspeen 12+ maanden is speciaal ontworpen voor kindjes vanaf één jaar. De fopspeen biedt comfort, veiligheid en ondersteuning bij de natuurlijke ontwikkeling van de mondspieren. Dankzij het ergonomische ontwerp sluit de speen perfect aan op het gezichtje van je kindje.
Pluspunten van de Difrax Dental fopspeen:
Het zuiggedeelte heeft een bolle en een platte kant. Het platte gedeelte rust op de tong en biedt extra grip, terwijl het bolle gedeelte tegen het gehemelte ligt om de ontwikkeling van de tong-, kaak- en gehemeltespieren te stimuleren. Zo draagt de Dental fopspeen bij aan een gezonde mondontwikkeling in deze groeifase.
De Difrax fopspenen zijn verkrijgbaar in meerdere maten: Newborn, 0–6 maanden, 6+ maanden, 12+ maanden en 18+ maanden. Het schildje en zuiggedeelte groeien mee met de leeftijd van je kindje voor een optimale pasvorm.
De Difrax Dental Fopspeen 12+ maanden is speciaal ontworpen voor kindjes vanaf één jaar. De fopspeen biedt comfort, veiligheid en ondersteuning bij de natuurlijke ontwikkeling van de mondspieren. Dankzij het ergonomische ontwerp sluit de speen perfect aan op het gezichtje van je kindje.
Pluspunten van de Difrax Dental fopspeen:
Het zuiggedeelte heeft een bolle en een platte kant. Het platte gedeelte rust op de tong en biedt extra grip, terwijl het bolle gedeelte tegen het gehemelte ligt om de ontwikkeling van de tong-, kaak- en gehemeltespieren te stimuleren. Zo draagt de Dental fopspeen bij aan een gezonde mondontwikkeling in deze groeifase.
De Difrax fopspenen zijn verkrijgbaar in meerdere maten: Newborn, 0–6 maanden, 6+ maanden, 12+ maanden en 18+ maanden. Het schildje en zuiggedeelte groeien mee met de leeftijd van je kindje voor een optimale pasvorm.
Gebruiksadvies:
Met de Difrax Dental Fopspeen 12+ maanden kies je voor comfort, veiligheid en een medisch verantwoorde oplossing die aansluit bij de natuurlijke zuigbehoefte van je kindje.
Gebruiksadvies:
Met de Difrax Dental Fopspeen 12+ maanden kies je voor comfort, veiligheid en een medisch verantwoorde oplossing die aansluit bij de natuurlijke zuigbehoefte van je kindje.
| Verpakking breedte | 8.40 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 4.90 cm |
| Verpakking lengte | 11.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.05 kg |
| EAN | 8711736996438 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 4 stuks Fopspenen |
| Kleur | Lichtblauw |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 12 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Dental speen |
| Vrije luchttoevoer |