De Glow in the Dark 12+ Maanden Dental Difrax fopspeen is makkelijk terug te vinden in het donker. Leg de speen overdag in de zon en vind deze 's nachts gemakkelijk terug in het bed van je kindje.
Difrax fopspenen zijn er in allerlei verschillende kleuren en printjes waarmee jij als trendy ouder makkelijk kunt variëren.
Difrax dental fopspenen zijn verkrijgbaar in 5 maten: Newborn, 0-6 maanden, 6+ maanden, 12+ maanden en 18+ maanden. De zuiggedeeltes en schildjes van onze fopspenen worden steeds een maatje groter en veranderen mee met de leeftijd van je kindje. Onze Newborn speentjes zijn ook te gebruiken voor premature baby'tjes.
Fun fact: Wist je dat in bepaalde delen van Nederland een fopspeen ook wel een fiep, tutje of tutter wordt genoemd?
Gebruiksadvies:
| Verpakking breedte | 7.30 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 5.80 cm |
| Verpakking lengte | 8.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.02 kg |
| EAN | 8711736053568 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 4 stuks Fopspenen |
| Kleur | Glows in the Dark |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax BV |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Overige leeftijdsgroepen |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Dental speen |
| Vrije luchttoevoer |