De Difrax Natural GEMS fopspeen heeft een zacht, elegant design in natuurlijke tinten – stralend als een edelsteen. De GEMS collectie van Difrax is geïnspireerd op de pure schoonheid van natuurlijke materialen en brengt rust, stijl en harmonie samen. Deze fopspeen combineert comfort, veiligheid en verfijning – perfect voor baby’s van 0 tot 6 maanden die behoefte hebben aan rust en geborgenheid.
Comfortabel en veilig ontwerpHet zachte siliconen zuiggedeelte van de Natural fopspeen is symmetrisch en bootst de vorm van de moedertepel na. Daardoor wordt de speen makkelijk geaccepteerd, ook door baby’s die borstvoeding krijgen. Het vlindervormige schildje laat het neusje vrij en voorkomt huidirritatie dankzij de luchtgaatjes. Zo geniet je baby van ultiem comfort, dag en nacht.
Pluspunten van de Difrax Natural fopspeen GEMS:De Difrax GEMS fopspeen is verkrijgbaar in meerdere leeftijden: Newborn, 0–6M, 6+, 12+ en 18+ maanden. Een stijlvolle keuze voor ouders die natuurlijke elegantie willen combineren met comfort en veiligheid.
| Verpakking breedte | 8 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.80 cm |
| Verpakking lengte | 9.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| EAN | 8711736548453 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 2 stuks Fopspenen |
| Kleur | Turquoise |
|---|
| Fabrikant Naam | Difrax BV |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 maand |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 maand |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0-6 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |