De vrolijke designs van de gekleurde 20+ Maanden Natural Difrax Nature fopspenen laten het gezichtje van je baby nog meer stralen.
Difrax fopspenen zijn er in allerlei verschillende designs waarmee jij als trendy ouder makkelijk kunt variëren.
Difrax fopspenen zijn verkrijgbaar in 5 maten: Newborn, 0-6 maanden, 6+ maanden, 12+ maanden en 20+ maanden. De zuiggedeeltes en schildjes van onze fopspenen worden steeds een maatje groter en veranderen mee met de leeftijd van je kindje. Onze Newborn speentjes zijn ook te gebruiken voor premature baby'tjes.
Fun fact: Wist je dat in bepaalde delen van Nederland een fopspeen ook wel een fiep, tutje of tutter wordt genoemd?
| Verpakking breedte | 8.50 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 7.50 cm |
| Verpakking lengte | 18.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.10 kg |
| EAN | 8711736556632 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 stuks Fopspenen |
| Kleur | Grijs, Bruin, Oranje, Paars |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 48 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal artikelen in verpakking | 4 stuk(s) |
| BPA-vrij | |
| Geschikt voor leeftijd baby | Vanaf 18 maanden |
| Glow in the dark | |
| Maximale luchtdoorlating | |
| Natuurlijk rubber |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Met veiligheidsring | |
| Personage | Geen personage |
| Type fopspeen | Natural speen |
| Vrije luchttoevoer |