| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking lengte | 50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.0 g |
| EAN | 5604415068454 |
|---|
| Kleur | 1 |
|---|---|
| Materiaal | Metaal |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type opbergcase | Geen verpakking |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Type bevestiging | Ophanghaak |
| Type drager | N/A |
|---|