| Verpakking breedte | 174 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 33 mm |
| Verpakking lengte | 249 mm |
| Verpakkingsgewicht | 65 g |
| EAN | 5038278003404 |
|---|
| Kleur | Creme, Grijs |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaal vulling | Niet van toepassing |
|---|
| Pasklaar | |
|---|---|
| Type bevestiging | Elastiek |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|