| Verpakking breedte | 17.70 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 3.50 cm |
| Verpakking lengte | 25.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.124 kg |
| EAN | 5038278000458 |
|---|
| Kleur | Grijs |
|---|
| Fabrikant Naam | Xplorys BV |
|---|
| Materiaal vulling | Niet van toepassing |
|---|
| Pasklaar | |
|---|---|
| Type bevestiging | Elastiek |
| Materiaal buitenkant | Katoen |
|---|