Wil je een nieuwe look geven aan je voedingskussen?
Deze hoes is vervaardigd in elastische biokatoen om moeder en baby het beste comfort te geven.
Deze cover is geschikt voor het grote multifunctioneel kussen doomoo BUDDY.
Samenstelling: 95% organisch katoen / 5% elastan
Afmetingen: 180 cm
Opgelet: Ga na welk kussen je hebt vooraleer je je nieuwe hoes kiest. BUDDY, SOFTY en COMFY BIG lijken op elkaar, maar de afmetingen en specificaties zijn niet dezelfde.
| Product lengte | 180 cm |
|---|---|
| Verpakking lengte | 180 cm |
| EAN | 5400653009859 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Hoes voor voedingskussen |
| Kleur | Mushrooms |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen |
| Fabrikant Naam | Doomoo / Doomoo Basics |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Losse buddy hoes voor het grote Doomoo Buddy voedingskussen. Een extra hoes is altijd handig om te hebben om als reserve te gebruiken als de andere hoes in de was gaat. Of natuurlijk om je voedingskussen weer helemaal te pimpen met een nieuwe hoes in een nieuw motiefje. De hoes is wasbaar in de wasmachine op 30 graden. Stof Doomoo Buddy hoes: 95% biokatoen & 5% elasthan |
| Geschikt voor wasdroger |
| Geslacht | Unisex |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |