Het doomoo Buddy voedingskussen is heel comfortabel dankzij de elastische hoes in superzacht biokatoen en de vulling van superfijne microkorrels.
Tijdens de zwangerschap en ter voorbereiding van de bevalling helpt het kussen om een ontspannen houding aan te nemen. Het gebruik van een zwangerschapskussen wordt sterk aanbevolen door kinesitherapeuten.
Het biedt ook een optimale ondersteuning bij het geven van borst- of flesvoeding. Je kan je baby’tje makkelijk op de juiste hoogte houden zonder je rug of schouders te belasten.
Ook je baby kan comfortabel relaxen in het kussen.
| Product breedte | 45 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 180 cm |
| Verpakking breedte | 45 cm |
| Verpakking hoogte | 17 cm |
| Verpakking lengte | 70 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.30 kg |
| EAN | 5400653009606 |
|---|
| Kleur | Bear Family |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen, Polystyreen, Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Materiaal buitenkant | Biologisch katoen |
|---|