| Product breedte | 40 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 180 cm |
| Verpakking breedte | 50.60 cm |
| Verpakking hoogte | 18.50 cm |
| Verpakking lengte | 68.90 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.00 kg |
| EAN | 5400653009620 |
|---|
| Kleur | Flower Yellow |
|---|---|
| Materiaal | Biologisch katoen, Polystyreen, Polyester |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
|---|
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|---|
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Materiaal buitenkant | Biologisch katoen |
|---|